Dzieci bez świadczeń - opłata w recepcji ok. 15 zł/noc.
Hotel NAT Jarosławiec położony jest w urokliwej nadmorskiej miejscowości rybackiej Jarosławiec w województwie zachodniopomorskim. Miejsce to zyskało ogromną popularność i w ciągu ostatnich kilku lat stało się ulubionym miejscem wypoczynku dla wielu tysięcy turystów. Dzięki swojemu specyficznemu położeniu daleko na morzu, Jarosławiec może pochwalić się pięknym, surowym wybrzeżem i najczystszą wodą w okolicy. Jest to idealne miejsce dla osób lubiących wypoczynek na łonie natury, aktywny wypoczynek i historię. Całkowicie odnowiony hotel NAT położony jest na ogrodzonym terenie około 450 m od morza, w pobliżu portu i popularnego Aquaparku.
Zakwaterowanie
Goście mogą zatrzymać się w komfortowych pokojach dwu- i trzyosobowych. Dla rodzin dostępne są pokoje typu studio lub apartamenty. Pokoje wyposażone są w urządzenia sanitarne. łazienka, TV, telefon, lodówka. Przez dostawkę rozumie się wspólne spanie na rozkładanej kanapie. We wszystkich pokojach dostępny jest bezprzewodowy dostęp do internetu.
Gastronomia
Dla gości dostępna jest przestronna jadalnia oraz kawiarnia z przekąskami. posiłki są w zależności od sezonu typu half board lub full board. W przypadku niepełnego wyżywienia od 13:00-15:00 dostępne są zupy lub lekkie przekąski dla dzieci do 14 lat. Śniadania i kolacje są w formie bufetu.
Sport i rozrywka
Miłośnicy aktywnego wypoczynku docenią FIT park z 6 stacjami do ćwiczeń na świeżym powietrzu, siłownią (bieżnia, rowerek do ćwiczeń), bilardem, tenisem stołowym, piłką nożną, siatkówką plażową i wypożyczalnią rowerów. W ofercie znajduje się również bogata oferta masaży. Dzieci mogą bawić się na placu zabaw, a wieczorami można skorzystać z miejscowego ogniska.
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe są akceptowane w hotelu w wyznaczonych wcześniej pokojach po wcześniejszym uzgodnieniu. Warunkiem jest zgłoszenie w momencie rezerwacji, aktualne szczepienia, obroża, smycz. Opłata wynosi 30 PLN/noc (ok. 190 CZK/noc).
Parking
Można zaparkować pojazd na ogrodzonym parkingu za opłatą 10 PLN/dzień.
Atrakcje w okolicy
Dominującą i największą atrakcją turystyczną wsi Jarosławiec jest piękna latarnia morska z 1829 roku, z której balkonu rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na morze i dwa przybrzeżne jeziora Kopań i Wicko. Ten ciekawy zabytkowy budynek ma plan koła i jest zbudowany z czerwonej cegły. kolejną atrakcją są przyjemne spacery wzdłuż malowniczego klifu wyłożonego roślinnością nadmorską, lasami sosnowymi i wydmami. Po 2-3 km za Jarosławcem klif zaczyna się obniżać i przed oczami turystów ukazuje się piękna, piaszczysta plaża. Po sztormie istnieje szansa na znalezienie bursztynu podczas spaceru. Wzdłuż wybrzeża kotwiczą kolorowe łodzie rybackie, które oferują przechodniom świeże ryby prosto z morza. Zdecydowanie warto wybrać się na przejażdżkę łodzią, by podziwiać wspaniały widok rafy w całej okazałości, piaszczystych wydm, sosnowych lasów i „krajobrazu w kratkę“. Nazwa ta nawiązuje do obszaru Pomorza, gdzie krajobraz zdominowany jest przez architekturę przysłupową.
Jarosławiec oferuje również szeroki wachlarz możliwości rozrywki, relaksu i aktywnego wypoczynku.w miejscowości znajduje się aquapark, park rozrywki dla dzieci, park linowy, wycieczki statkiem, przejażdżki kolejką rejsową, farma motyli i krajobrazu śmiechu, galeria wędkarska, mini golf i wiele innych.